Kategorie

Producenci

Szukaj

Dr. Brockamp Probac 1000

Dr. Brockamp Probac 1000


100,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


Probac 1000 to elektrolit i probiotyk do regeneracji flory jelitowej, do stosowania: - po leczeniu antybiotykami - po szczepionkach - jako elektrolit po zawodach - po wystawach

Probac 1000 zawiera specjalne połączenie różnych specyficznych mikroorganizmów w postaci mikrokapsułek, jak również jedyne w swoim rodzaju połączenie węglowodanów regulujących florę jelitową. Różne kultury bakteryjne wspierają wzajemną zdolność aktywnej kolonizacji jelita cienkiego gołębia. W ten sposób ułatwiają one procesy trawienia, wytwarzają podstawowe substancje odżywcze, stabilizują florę bakteryjną i wzmacniają układ immunologiczny. Wypierają one bakterie chorobotwórcze takie jak kokcydia, rzęsistki, E. Coli, drożdżaki oraz pałeczki salmonelli i zapobiegają w ten sposób chorobom jelita. Naturalna flora bakteryjna jest wówczas regenerowana w sposób szybki i delikatny.

Regularne podawanie Probac 1000 wzmacnia naturalną odporność, poprawia wykorzystywanie karmy, wzmaga apetyt i w ten sposób poprawia kondycje. Gołębie podczas zawodów maja więcej energii.

Ze względu na specyficzny skład Probac 1000 jest idealnym elektrolitem po zawodach. Faza regeneracji znacznie się skraca. Odchody już następnego dnia są mocno związane, brązowe i rozpoczyna się regeneracja pierza. Szkodliwe bakterie zostaną wyparte szybko i w naturalny sposób z błon śluzowych i kosmek jelitowych i nie mogą się osiedlić.

Zalecane dozowanie: 5g Probac 1000 na każdy 1 l wody lub 1 kg pożywienia dla 25 gołębi na dzień; 2 razy w tygodniu.

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt