Kategorie

Producenci

Szukaj

RoehnfriedZnaleziono 44 produkty.

Rohnfried to ceniony przez hodowców gołębi na całym świecie producent, oferujący wysokiej jakości witaminy i suplementy. Także w Polsce marka ta jest ceniona wśród hodowców amatorów, jak i profesjonalistów. I właśnie z myślą o polskich miłośnikach gołębi, sklep Planeta Ptaków w swojej ofercie prezentuje duży wybór artykułów Rohnfried. Oferujemy produkty tej marki, m.in. takie jak zakwaszacze, probiotyki, witaminy, grity, preparaty kondycyjne. Nabyć można u nas również krople do nosa i oczu gołębi, jak też specjalne destylaty służące odkażaniu powietrza w gołębnikach. Artykuły dostępne są w różnej wielkości opakowaniach.

Produkty Rohnfried znakomicie sprawdzą się zarówno podczas codziennej diety ptaków, zapewniające im niezbędne substancje mineralne, jak również w przypadku konieczności regeneracji gołębi – w trakcie choroby bądź po większym wysiłku.

Dobra kondycja, energia, odporność, znakomite upierzenie - to tylko niektóre z cech, jakimi wyróżniać się będą gołębie dzięki produktom Rohnfried. Poniżej prezentujemy dokładne opisy oferowanych artykułów.
Roehnfried

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Wysyłka Kontakt