Kategorie

Producenci

Szukaj

Nefric 125ml

Nefric 125ml


27,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE Pobudzenie pracy nerek i oczyszczenie krwi z toksyn to bardzo istotny aspekt dla każdego hodowcy. Substancje aktywne pochodzenia roślinnego działają nieinwazyjnie, ale skutecznie zwiększają diurezę i wywołują wzmożoną filtrację krwi w nerkach, co przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu ptaka. Zawarte w ziołach substancje czynne, taki jak lejokaprozyd i salicyna, działają odkażająco na drogi moczowe, usprawniają procesy wydalnicze, poprawiają funkcje wydzielnicze układu pokarmowego (sekrecja żółci i enzymów) i przywracają prawidłową aktywność organizmu. Kuracja oczyszczająca po zimie ma na celu podniesienie wydolności i zdecydowane poprawienie wszystkich funkcji życiowych gołębi. Jest dobrym punktem wyjścia do tego, aby ptaki uzyskiwały satysfakcjonujące wyniki rozpłodowe i sportowe.

WSKAZANIA I STOSOWANIE

KIEDY STOSOWAĆ ? Po zimie, aby oczyścić krew z obecnych w niej toksyn i przywrócić wydolność metaboliczna organizmu. Wspomagająco w leczeniu układu moczowego i nerek (zapalenie nerek, kamica nerkowa). Przy zatruciach pokarmowych i przedawkowaniu leków. Między lotami jeżeli wystąpiła konieczność zastosowania antybiotyku. NEFRIC podawaj z karmą (zalecane) lub ewentualnie z wodą (ilość zredukować o 1/3 porcji).

JAK STOSOWAĆ ? Oczyszczanie po zimie - 3 ml / 1 kg karmy lub 2 ml / 1 L wody do picia, 1 x dziennie przez 5 - 7 dni. Wspomagająco w leczeniu nerek i układu moczowego - 4 ml / 1 kg karmy lub 3 ml / 1 wody do picia, 1 x dziennie przez 7 dni. Zatrucia pokarmowe - 4 ml / 1 kg karmy lub 3 ml / 1 wody do picia przez 7 dni (razem z HEPATIC lub NATURALIN STRONG lub SEDOCHOLIUM).

UWAGA ! Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć. Obecny na dnie osad jest zjawiskiem naturalnym, pochodzącym z ekstraktów roślinnych. Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

SKŁAD PRODUKTU Związki roślinne między innymi z: perzu, nawłoci, łopianu, Chlorek amonu.

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt