Kategorie

Producenci

Szukaj

Inhalic 250ml

Inhalic 250ml


55,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE Oczyszczanie i ochrona dróg oddechowych to jedno z najważniejszych zadań hodowcy. INHALIC zawiera aż 8 różnych ziół oraz witaminę A, a ich skojarzone (synergistyczne) działanie nadaje mu pozytywne właściwości. Substancje aktywne zawarte w ziołach posiadają właściwości uwalniania dróg oddechowych od złogów i zanieczyszczeń, działają wykrztuśnie i pobudzająco na rzęski błon śluzowych (profilaktyka Trichomonados - rzęsistek). Jednocześnie mają właściwości bakteriobójcze i odkażające, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane w przypadku lekkich problemów układu oddechowego i wspomagająco w terapii zakażeń poważnych. Z kolei w upalne dni, gdy powietrze ma właściwości wysuszające oraz gdy zawiera szkodliwe gazy lub pyły – działają jak balsam ochronny. Witamina A pobudza wydzielanie śluzu i wzmacnia naturalną barierę dróg oddechowych. Taka strategia w hodowli gołębi pozwala utrzymać je w dobrej kondycji oddechowej, co jest warunkiem absolutnie koniecznym do uzyskania dobrych wyników lotowych.

WSKAZANIA I STOSOWANIE

KIEDY STOSOWAĆ ? Po zimie, aby oczyścić drogi oddechowe i przygotować ptaki do sezonu lotowego. W okresie lotów, aby chronić drogi oddechowe. Wspomagająco w terapii dróg oddechowych (mykoplazmoza, katar zakaźny, trichomonadoza, ornitoza). Ochronnie w okresie wysokich temperatur i przy złej jakości powietrza. Po leczeniu w celu zregenerowania błon śluzowych.

JAK STOSOWAĆ ? W wodzie do picia – 2,5 ml / 1 L Oczyszczanie po zimie - 2x dziennie przez 5-7 dni. Młódki - 1x w tygodniu (razem z FUNGI Stop). Loty - przed i po locie 1 x dziennie. Pierzenie - 1-2 x w tygodniu (razem z H2O Intensive). Choroby układu oddechowego - 2x dziennie przez okres trwania choroby. Inhalacja – 10-20 ml / 1 L ciepłej wody, wykonać oprysk w gołębniku lub stosować w nawilżaczu powietrza. W okresie wysokich temperatur i złej jakości powietrza – 2x dziennie. Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

SKŁAD PRODUKTU: Związki roślinne między innymi z: anyżu, mięty, prawoślazu lekarskiego, eukaliptusa, babki lancetowatej, mydlnicy, Witamina A

UWAGA ! Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć. Obecny w preparacie osad jest zjawiskiem naturalnym, pochodzącym z ekstraktów roślinnych.

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt