Kategorie

Producenci

Szukaj

Gold Bird Carbo-Load 650g

Gold Bird Carbo-Load 650g


90,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


Carbo-Load 650 (mieszanka paszowa uzupełniająca) to preparat, którego wszystkie składniki są niezbędne do prawidłowego dostarczania energii! Połączenie karnityny i kreatyny zwiększa wytrzymałość i wydolność gołębi podczas wzmożonego wysiłku w sezonie lotowym nawet do 35%. Karnityna jest naturalnie występującą substancją w organizmie, wpływa na metabolizm tłuszczy, dostarczając dodatkowe źródło energii. Aby zatem energia z pokarmu, głównie tłuszczu mogła być wykorzystana przez mięśnie gołębia w sposób najefektywniejszy, musi być w jego organizmie stale wystarczająca ilość karnityny. Kreatyna jest związkiem organicznym, odgrywającym ogromnie ważną rolę w wytwarzaniu energii komórkowej w mięśniach. Zwiększa znacząco wytrzymałość i siłę włókien mięśniowych. Im więcej energii może wykorzystać organizm gołębia, tym bardziej będzie udany jego lot. Również synteza białek może przebiegać sprawnie, jedynie w obecności odpowiedniej porcji ATP, czyli przy wysokim poziomie kreatyny w komórkach mięśniowych. Suplementacja kreatyną poprawia wydolność lotową, a także przyspiesza regenerację. Karnityna hamuje także przed nadmiernym zakwaszeniem mięśni gołębia po locie przez nadmiar kwasu mlekowego co zapobiega ich uszkodzeniu. Przy właściwej ilości karnityny mięsień sercowy pracuje bardziej wydajnie.

Carbo-Load 650: zwiększa wytrzymałość fizyczną do 35% powoduje wydłużenie czasu pracy (lotu) gołębi obniża zmęczenie wspomaga regenerację sił po zawodach

Dawkowanie i sposób użycia: Sezon lotowy: 1 dozownik na 1 litr wody lub 1kg karmy przez okres 2 dni przed koszowaniem (np. koszowanie w sobotę - podać w czwartek i piątek)

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt