Kategorie

Producenci

Szukaj

Desinfektionsmittel

Desinfektionsmittel


70,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


Backs Desinfektionsmittel gegen Kokzidien- und Wurmeier - Środek dezynfekcyjny przeciwko jajom kokcydii i larw.

Zastosowanie: Backs Desinfektionsmittel wyśmienicie nadaje się do dezynfekcji wszystkich powierzchni w gołębnikach, kurnikach, króliczarniach, koszach transportowych i klatkach.

Działanie: Backs Desinfektionsmittel zwalcza niezawodnie jaja kokcydii, jaja larw, bakterie takie jak e-coli, salmonelle, streptokoki, baterie pseudomonas, bakterie miana coli, wirusy oraz grzyby.

Instrukcja obsługi i dawkowanie: z pomieszczenia wyprowadzić wszystkie zwierzęta. Następnie należy oczyścić wszystkie powierzchnie. Rozcieńczyć 30ml Backs Desinfektionsmittel w 1l wody i spryskać wszystkie powierzchnie, tak aby były mokre. Po wyschnięciu, pomieszczenie należy dobrze wywietrzyć, po czym można w nim ponownie ulokować zwierzęta. Szczególne wskazania: zaleca się przeprowadzenie dezynfekcji gołębnika, kurnika bądź króliczarni przynajmniej dwa razy w roku. Poza tym zaleca się przeprowadzenie dezynfekcji po kuracjach przeciwko kokcydiom lub larwom, aby uniknąć ponownego zakażenia przez wydalone jaja. Dezynfekcję powinno się przeprowadzić tydzień po przeprowadzeniu kuracji.

Uwaga: Preparat nie może ulec zamarznięciu!

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt