Kategorie

Producenci

Szukaj

Parasiten-Spruhkonzentrat - koncentrat na pasożyty 100ml

Parasiten-Spruhkonzentrat - koncentrat na pasożyty 100ml


29,00 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


Backs Parasiten-Sprühkonzentrat koncentrat do spryskiwania przeciwko pasożytom. Zwalcza roztocza i inne ektopasożyty w gołębnikach i kurnikach. Działa niezawodnie, szybko i długotrwale. Stosując prawidłowo, można używać też w pełnym gołębniku.

Instrukcja obsługi i dawkowanie: Kurnik lub gołębnik wraz z wyposażeniem należy spryskać 2,5% roztworem (25ml na 1l wody). Należy zwrócić uwagę, aby dokładnie spryskać wszystkie szpary i zakamarki. Podczas oprysku wszystkie karmidła i poidła powinne być dokładnie zasłonięte lub usunięte z kurnika bądź gołębnika. Nie opryskiwać ptaków ani jaj. Butelkę po roztworze nie należy używać ponownie.

Substancja czynna: 24mg/g cypermetryna cis/trans +/- 40/60

Bezpieczeństwo i zalecane środki ostrożności: R10 łatwopalne, R36 podrażnia oczy, R50/53 silnie trujące dla organizmów wodnych, może spowodować długotrwałe szkody w akwenach wodnych. R65 szkodliwe dla zdrowia: po połknięciu może spowodować uszkodzenie płuc. S2 nie może trafić do rąk dzieci. S13 przechowywać z dala od produktów spożywczych, napoi i pasz. S23 nie wdychać aerozolu. S24/25 unikać kontaktu z oczami i skórą. S26 w przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać czystą wodą i zasięgnąć porady lekarza. S29 nie wylewać do kanalizacji. S36/37/39 pracować w odpowiedniej odzieży ochronnej, rękawicach, okularach i masce ochronnej (filtr A/B, brązowy/szary). S46 w przypadku połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza, okazać opakowanie lub etykietę. S51 stosować tylko w wentylowanych pomieszczeniach. S62 w przypadku połknięcia nie doprowadzać do wymiotów. Niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza, okazać opakowanie lub tę etykietę. S64 w przypadku połknięcia wypłukać jamę ustną wodą (tylko wtedy, kiedy ofiara wypadku/poszkodowany jest przytomny).

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt