Kategorie

Producenci

Szukaj

Sabunol krople 6ml przeciw pchłom i kleszczom

Sabunol krople 6ml przeciw pchłom i kleszczom


20,50 zł brutto

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


Zastosowanie: Sabunol krople to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów, zabezpieczający przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Trójskładnikowa receptura: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen zapewnia dużą skuteczność działania. Bezpieczny dla psów i ludzi.

Przeciwwskazania - Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. - Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia. - Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie.

Zalecenia: Eliminacja pcheł i kleszczy poprzez:

- Likwidacja i odstraszanie kleszczy przez minimum 4 tygodnie

- Likwidacja i odstraszanie dorosłych pcheł przez minimum 4 tygodnie

- Likwidacja jaj pcheł i ich larw przez minimum 4 miesiące

- Przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa (np. legowisko, dywany itp.)

Dawkowanie - 1 tubka Sabunol 6 ml - psy o wadze 40-60 kg - Zaaplikować preparat bezpośrednio na skórę zwierzęcia, w okolicy łopatek. Nie dopuścić do zlizania preparatu.

Składniki aktywne - (trans/cis) Permetryna (75:25) 25% - działa insektobójczo oraz odstraszająco na pchły i kleszcze. - Imidaklopryd 8% - eliminuje pchły. Działa kontaktowo i drogą pokarmową. - Piryproksyfen 2% - hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa

Uwagi - Nie kąpać psa wcześniej niż 24 godziny po podaniu preparatu. - Preparat nie zawiera związków fosforoorganicznych. - Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Zawiera Permetryne. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznych. - Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci w temp. 0-30°C

Działania niepożądane: W rzadkich przypadkach może wystąpić przejściowa nadwrażliwość skóry (łącznie z objawami świądu). W przypadku kontaktu ze skóra umyć dużą ilością wody z mydłem. W sprawach ewentualnej pomocy medycznej skontaktować się z najbliższym Ośrodkiem Toksykologicznym.

Twój koszyk
0,00 zł
(zobacz)

Planeta Ptaków
tel. 722-313-232
tel. 781-535-016
sklep@planetaptakow.pl

e-mail:
hasło:
Załóż konto
Strona główna Promocje Nowości O nas Regulamin Polityka prywatności Wysyłka Kontakt